O spoločnosti CELLTEX Hygiene s.r.o.

Spoločnosť CELLTEX Hygiene s.r.o. bola založená začiatkom roku 2011 ako dcérska spoločnosť CELLTEX s.r.o., so sídlom Moyzesova 57, 900 28 Ivanka pri Dunaji.

Predmetom činnosti je výroba produktov ľahkej inkontinencie, dámskych hygienických vložiek a detských plienok. Cieľom spoločnosti je zavádzanie inovatívnych výrobných technológií, zabezpečovať trvalý rozvoj spoločnosti, rast výroby a kvality produktov a diverzifikácia na nové trhy. Odbyt výrobkov spoločnosti CELLTEX Hygiene je realizovaný cez materskú spoločnosť CELLTEX s.r.o.

V súčasnosti spoločnosť CELLTEX Hygiene s.r.o. prevádza výrobu v novom výrobnom závode v priemyselnej zóne mesta Rožňava na moderných výrobných linkách s inovatívnymi výrobnými technológiami. Zabezpečuje produkciu všetkých druhov dámskych hygienických vložiek a tým dokáže uspokojiť zákazníčky v dopyte po všetkých kategóriách dámskej hygieny. Linky na výrobu hygienických vložiek s novou technológiou umožňujú vyrábať hygienické vložky pre špecifické požiadavky ľahkej inkontinencie a taktiež štandardné celulózové, anatomické, krídielkové, ultratenké vo všetkých modifikáciách, skladané a jednotlivo balené, slipové celulózové i airlaidové podľa požiadaviek trhu.

1  3  2

V Máji 2013 bola do prevádzky spustená výrobná linka s najnovšou technológiou na výrobu detskej hygieny. Nová linka umožňuje vyrábať moderné typy detských plienok s najvyššou kvalitou, ktorú zabezpečuje extra savé 3D jadro s vysokou absorpčnou schopnosťou. Použitie súčasnej inovatívnej technológie a vysokokvalitných materiálov od renomovaných európskych a svetových výrobcov, sú svojimi parametrami porovnateľné s materiálmi svetových lídrov výroby detských plienok. Detské plienky sú vyrábané v štandardných spotrebiteľských veľkostiach z najkvalitnejších zdravotne nezávadných surovín v modernom a ekologickom prevedení a spracovaní pre maximálne pohodlie dieťaťa. Popri svojej vlastnej značke detských plienok, vyrába spoločnosť aj privátne značky pre slovenské obchodné reťazce a odberateľov s vlastnými požiadavkami a parametrami pre zahraničný trh. Kvalita všetkých výrobkov je počas výrobného procesu neustále monitorovaná, priebežne meraná a testovaná.

Spoločnosť CELLTEX Hygiene s.r.o. je držiteľom certifikátu ......pripravuje sa ....

 

Obchodné značky:

  • A vata®
  • Big Soft®
  • Cellsan Incontinence®
  • Okey Pamela®
  • Pamela®
  • Pamela Light Incontinence®

Výrazným podielom v produkcii spoločnosti CELLTEX Hygiene s.r.o. je výroba mnohých privátnych značiek hygienických vložiek, detských plienok a iného sortimentu, predovšetkým pre obchodné siete krajín celej EÚ i ďalších krajín, napr. HR, BY, UA, KZ a iné.