Dámska hygiena

Vyrábame kompletnú ponuku produktov dámskej hygieny, ktoré zabezpečia vysokú ochranu, pohodlie a sviežosť. Náš široký sortiment slipových, ultratenkých, anatomických vložiek a támpónov  nám umožňuje uspokojiť celú škálu požiadaviek spotrebiteliek.

SLIPOVÉ VLOŽKY

Naše slipové vložky chránia vás a vaše spodné prádlo po celý deň. Tento produkt je k dispozícii vo viacerých veľkostiach, vďaka čomu si môžete vybrať medzi veľmi tenkými typmi a väčšími rozmermi pre extra ochranu.

FLUFF PANTYLINERS 
AIRLAID PANTYLINERS NORMAL 
AIRLAID PANTYLINERS EXTRA 

ULTRA TENKÉ VLOŽKY

Naše ultra tenké vložky poskytujú maximálnu ochranu a pohodlie. Tento produkt je k dispozícii v dvoch veľkostiach. Máte na výber medzi veľmi tenkým riešením a väčšou veľkosťou pre extra ochranu. Sú disktétne pod oblečením a chránia vás na cestách.

FLUFF ULTRA PADS 
AIRLAID ULTRA NORMAL WINGS
AIRLAID ULTRA SUPER WINGS  
AIRLAID ULTRA NORMAL ANATOMIC 

ANATOMICKÉ VLOŽKY NORMAL

Anatomické vložky typu Normal sú na pravidelné používanie. Ich anatomický tvar a vysoká absorpcia poskytujú úplnú diskrétnosť a slobodu pohybu.

FLUFF  NORMAL ANATOMIC
With wings /without wings
Flat or folded

Novinky

1.

ECO RADA

NÁŠ NOVÝ SORTIMENT BIO RADY DÁMSKYCH HYGIENICKÝCH VLOŽIEK, SLIPOVÝCH VLOŽIEK A TAMPÓNOV JE VYROBENÝ Z PRÍRODNÝCH HYPOALERGÉNNYCH ORGANICKÝCH MATERIÁLOV. BALENÉ PRIAMO DO RECYKLOVATEĽNEJ KRABIČKY.

2.

VEĽKÝ ROZSAH

NAŠE DÁMSKE PRODUKTY PONÚKAJÚ ŠIROKÚ ŠKÁLU POKRYTIA V ZÁVISLOSTI OD VAŠICH POTRIEB. NAŠE PORTFÓLIO PONÚKA SORTIMENT OD ĽAHKEJ AŽ PO EXTRA ÚROVEŇ OCHRANY.

3.

SVIEŽOSŤ

NAŠE VÝROBKY SÚ VYVÍJANÉ POMOCOU ŠPIČKOVÝCH TECHNOLÓGIÍ A POMÁHAJÚ ODSTRAŇOVAŤ ZÁPACH A NEUTRALIZOVAŤ HO A TÝM POSKYTOVAŤ SVIEŽOSŤ POUŽITIA:

4.

OCHRANA

ZAMERIAVAME SA NA TO, ABY STE SA PRI POUŽITÍ NAŠICH VÝROBKOV CÍTILI BEZPEČNE. NÁŠ SYSTÉM KONTROLY KVALITY ZAISŤUJE, ŽE VYTVÁRAME PRODUKT, KTORÝ VÁM PONÚKA VŠESTRANNÚ OCHRANU.

Nakupujete so špeciálnymi požiadavkami?
Spojte sa a prediskutujeme dokonalé riešenie!
Kontaktujte Celltex