O nás

Subtitle

Náš cieľ

Od príchodu na scénu v roku 1992 si spoločnosť Celltex udržala jedinečné poslanie: poskytovať zákazníkom vysoko kvalitné hygienické výrobky – všetky sú priateľské k pokožke a sú dostupné za prijateľnú cenu.

Okrem nášho vlastného portfólia so špičkovými značkami, vyrába Celltex osobné značky pre európske obchodné reťazce a pre zákazníkov so špecifickými požiadavkami na zahraničné trhy. V prípade našej ponuky produktov bez štítkov, poskytujeme kompletné spektrum produkčných služieb vrátane výskumu, dizajnu a kompletnej výroby, spoločne s predajom a marketingom.

So sídlom v prekrásnom regióne stredného Slovenska, so spoľahlivou logistikou prepravy do krajín po celej Európe, výrobky spoločnosti Celltex a osobné značky dnes oslovujú viac ako 20 krajín sveta.
Celltex factory
Naše hodnoty

01.

Kvalita

Hygienické výrobky Celltex spĺňajú najvyššie výrobné štandardy a každý je navrhnutý pre excelentnú kvalitu.

02.

Udržateľnosť

Sme hrdí na ekologické výrobky a distribučné protokoly, ktoré ctia planétu vďaka minimálnemu dopadu na prírodu.

03.

Cenová dostupnusť

Ako dodávatelia základných produktov, uprednostňuje spoločnosť Celltex dostupnosť a poskytuje rôzne produkty, ktoré vyhovejú prakticky akejkoľvek potrebe a rozpočtu.

01

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Globálne získavanie zdrojov, miestna výroba

Pri globálnom získavaní našich surovín spolupracujeme s najsilnejšími a najpreverenejšími dodávateľmi v priemysle. Každý z našich priemyselných partnerov dodržiava prísne medzinárodné smernice a bezpečnostné štandardy.
02

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Výrobky na mieru

Dodávame širokú škálu profesionálnych obalových riešení na prepravu vašich zásob po celom svete. Spoľahnite sa na rozsiahle možnosti zákazkových produktov s balením a protokolmi, ktoré zodpovedajú potrebám vášho podnikania.
03

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Konkurenčné ceny pre malé minimálne množstvo objednávok

Ako stredne veľká spoločnosť s lokálnou produkciou, ponúkame flexibilitu, ktorá nám umožňuje poskytnúť najlepšiu možnú cenu – aj pri relatívne malom množstve objednávok.
Naša história
1992 — Celltex je uvedený na trh
  • Zakladatelia Peter Grivna a Milan Elexa založili spoločnosť Celltex v roku 1992, aby nadviazali na svoje skúsenosti z práce v papierenskom a celulózovom priemysle. Po sledovaní dynamiky československého zahraničného obchodu sa obaja podnikatelia rozhodli založiť vlastnú spoločnosť s poslaním poskytovať vysoko kvalitné hygienické výrobky za prijateľnú cenu. Rok 1992 znamenal akvizíciu našej prvej rady ženskej starostlivosti o chĺpky.
1995
  • Výroba rastie. Spoločnosť Celltex predstavuje prvý rad páperových a vzdušných vložiek do nohavičiek.
2012
  • Spoločnosť Celltex stavia najmodernejšie výrobné zariadenie v Rožňave. Výroba sa rozširuje a diverzifikuje.
  • Portfólio spoločnosti Celltex sa rozširuje o širšie spektrum výroby produktov pre starostlivosť o ženy.
  • Celltex predstavuje nové rady detských plienok, produktov pre ľahkú inkontinenciu a vzdušných slipových vložiek.
2017
  • Celltex inovuje svoje technológie produktov pridaním funkcie regulácie zápachu do nášho radu produktov pre starostlivosť o ženy.
2019
  • Celltex inovuje svoje vlastné technológie pre detské plienky, zabudovaním trojkanálového jadra.
2020
  • Celltex implementuje nový stroj na jednorazové rúška na tvár, aby držal krok s pandémiou COVID-19.
  • Zavedenie ekologickej edície pre detské plienky a starostlivosť o ženy.
Celltex factory
Company value quote