Detská hygiena

Deti potrebujú obzvlášť zvýšenú starostlistlivosť a bezpečné produkty –  potrebujú tie najlepšie produkty na eliminovanie vlhkosti, zabránenie riziku úniku tekutiny a udržanie maximálneho pohodlia. Vďaka našej kontrole kvality a výskumu sme schopní vyhovieť všetkým týmto požiadavkám.

100% BIO BAVLNA

Detské plienky Celltex obsahujú 100% organickú bavlnu – čistú, pohodlnú, biodegradovateľnú a pestovanú bez akýchkoľvek pridaných chemikálií.

VOĽNOSŤ POHYBU

Bezpečné uchytenie vďaka elastickým prvkom umožňuje plnú voľnosť pohybu dieťaťa, zabezpečuje pevnosť upevnenia a komfort použitia i pri niekoľko násobnom zapnutí a odopnutí.

JEMNÉ MATERIÁLY

Mäkké a príjemné materiály plienky sú vyrobené zo zdravotne bezpečných materiálov (bez zbytočných chemikálií, ako sú parfumy, krémy, chlór a latex), zabraňujúcich tvorbe vyrážok a podráždeniu. Umožňujú jemnej detskej pokožke voľne dýchať a súčasne rýchlo absorbovať vlhkosť.

Naše produkty

Plienky s BIO Bavlnou

Naše nové BIO plienky s vnútornou povrchovou vrstvou zo 100% organickej bavlny a s ultra mäkkými materiálmi pre maximálne pohodlie pokožky vášho dieťaťa. Plienky sú zabalené priamo v krabičke z recyklovateľného papiera. Tento prístup bez výroby plastov predstavuje cielený krok k udržateľnosti životného prostredia – na trhu zriedkavý, najmä pokiaľ ide o produkty detských plienok.

Ultra Dry plienky

Typ detských plienok s inováciou Fast & Dry. Pomáha ľahko distribuovať vlhkosť a bezpečne zaisťuje tekutinu v jadre plienky. V kombinácii s elastickými a super mäkkými materiálmi je táto plienka jednou z nejlepších plienok na súčasnom trhu.

Screenshot 2021-03-21 at 17.27.09
Prebaľovacie podložky

Podložky na prebaľovanie sú príjemne mäkké a savé – spodná vrstva zaručuje nepriepustnosť a sú na všestranné použitie v domácnosti či na cestách.

Nakupujete so špeciálnymi požiadavkami?
Spojte sa a prediskutujeme dokonalé riešenie!
Kontaktujte Celltex