Kvalita

Centrum kvality a inovácie

Celltex dohliada na každý výrobný krok s detailom na analýzu a kontrolu. Snažíme sa obchádzať riziká a zvyšovať bezpečnosť na pracovisku ako aj efektívnosť nášho výrobného procesu. Kvalita a bezpečnosť našich produktov sú pravidelne testované nezávislými inštitúciami, ktoré poskytujú aktuálne informácie o našich produktoch a vytvárajú tak systém transparentnej komunikácie.

Celltex factory line

Celltex prevádzkuje svoje výrobné závody s najmodernejšími technológiami a vysoko kvalifikovaným personálom. Naše interné laboratórium neustále testuje absorpčnú schopnosť, trvanlivosť a pevnosť výrobkov, aby bola zaručená najvyššia kvalita našich produktov. Aby sme zaistili, že všetky hygienické výrobky budú bezpečné pre pokožku a budú mať minimálny dopad na životné prostredie, každý krok nášho výrobného procesu spĺňa náročné štandardy riadenia kvality stanovené normou ISO 9001 a našej certifikácii IFS.

Naše certifikáty a štandardy
SYSTÉMY RIADENIA KVALITY ZDRAVOTNÍCKYCH ZARIADENÍ
PROGRAM PRE PODPORU SCHÉMY CERTIFIKÁCIE LESA
SYSTÉMY RIADENIA KVALITY
SPOTREBITEĽSKÉ PRODUKTY KONZORCIA BRITSKÉHO MALOOBCHODU
ŠTANDARD PRE BEZPEČNÚ VÝROBU VÝROBKOV O OSOBNÚ STAROSTLIVOSŤ
CELOSVETOVÝ POSKYTOVATELIA OBCHODNÝCH SLUŽIEB- RIEŠENIE, ŽIVOTNÉ PROSTREDIE, ZDRAVIE A BEZPEČNOSŤ A OBCHODNÁ ETIKA

R&D

Nezávislý výskum a vývoj

Ako poskytovateľ produktov a uznávaná značka, ktorá je na trhu už takmer tri desaťročia, náš skúsený vývojový tím zdokonalil svoje znalosti výrobného procesu – vrátane nákupu surovín, dodávateľského reťazca a logistiky. Ich odborné znalosti umožnili spoločnosti Celltex neustále inovovať a uvádzať do života nové a zaujímavé produkty a projekty. Tím Celltex neúnavne pracuje na testovaní a zdokonaľovaní našich výrobkov dizajnom a materiálmi, ktoré zlepšujú zážitok zákazníka.

Hygienické výrobky spoločnosti Celltex sú bezpečné, efektívne a pripravené na okamžitý predaj a spotrebu.